Olympos Deep Green Otel Transfer

22.02.2017

1.286 Kişi Okumuş

0 Yorum

Olympos Deep Green Otel Transfer


Deep Green

Deep Green; geçmiş yıllarda farklı işletmeciler tarafından Woodpecker Bungalows (Woody Bar) ve Ağaçkakan Pansiyon isimleri ile faaliyette bulunmuştur. Biz; doğa sporlarına ve seyahate düşkün kişiler olarak yıllarca yurt içi – yurt dışı pek çok yeri gezdik, tırmandık, daldık, uçtuk, kamp yaptık, eğlendik. Zaman içerisinde büyük şehirlerden ve binalardan sıkıldık, doğaya kaçtık. 3 yıl Adrasan’ da otel işlettik ve Olimpos ‘a geldik. Kendi tecrübelerimiz ve müşteri gözüyle beklentilerimiz doğrultusunda keyifli ve özel bir mekanı hep beraber paylaşmak arzusundayız. Ekonomik fiyatlarımız, lezzetli ve güzel yemeklerimiz, temiz bungalovlarımız ile sizleri bekliyoruz.

Deep Green; Olimpos Çayının (Akçay) oluşturduğu vadinin içinde, geniş bir arazide büyük bir portakal bahçesinin ve çepeçevre doğal yeşilliğin içerisinde kuruludur. Barı, hamakları, köşkleri, yanan ateşi, yemek salonu ile eğlenceli bir sosyal ortamı, sakin ve huzurlu konaklama olanaklarıyla bir arada sunar. Bungalovlarının birbirine mesafeli ve ağaçlarla çevrelenmiş olması size rahat ve özgür tatil imkanı sağlar. Olimpos Vadisinin coğrafi koşullarında denize yakın sayılacak bir konuma sahiptir. Evcil hayvanlarınızı getirebileceğiniz, geniş ön cephesi sayesinde otopark sorunu yaşamayacağınız bir mekandır. Burası kaldığınız süreçte ‘Fişi çektiğiniz’ yerdir.

Olympos ‘da konaklama için tesisimizde farklı oda seçenekleri bulunur. Deep Green ‘de portakal ağaçları arasında gizlenmiş ağaç evlerde uyunur. Odalarımızın tamamında klima, wc-duş ve sıcak su mevcuttur. İki, üç ve dört kişinin konaklamasına uygun iki yataklı twin, tek yataklı double, kalabalık grup ve aileler için 3 ve 4 yataklı odalarımız bulunmaktadır.

Deep Green ‘de bölgede yetişen taze sebzeler ve özenle seçilmiş ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltı servis edilir. Akşam yemekleri için gün aşırı olacak şekilde ızgara yemek çeşitleri servis edilir. Her akşam ana yemeğin yanında mutlaka meze tabağımız, salatamız ve turşu çeşitlerimiz bulunur.

Köşklerde kahvaltınızı edebilir, çayınızı içerek sohbet edebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde acıkan misafirlerimiz gün boyu uygun fiyatlı menülerimizden yararlanabilirler.

Deep Bar, lezzetli kokteylleri, yerli yabancı içki çeşitleri ve güzel müzikleri ile misafirlerimize hizmet vermektedir. Günışığının yavaşça dağın arkasından kaybolmaya başladığı saatlerde bardan içeceklerinizi alabilir, gecenin ilerleyen saatlerinde yakılan ateşin başında müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Otel İletişim

Telefon & Fax

Telefon: (0242) 892 1090
(İletişim için e-posta tercih etmenizi öneririz.)
E-mail

info@olymposdeepgreen.com
Adresimiz

Olympos Deep Green Bungalows, Olimpos, Kumluca / Antalya

YORUMLAR