Kadriye Innvista Otel Belek Transfer

01.01.2017

550 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kadriye Innvista Otel Belek Transfer

BAŞKALARI HAYALİNİ KURARKEN, SİZ YAŞAYIN
Innvista Hotel Belek
Sizler için hazırladığımız ULTRA Herşey Dahil konseptimiz, otel kurallarımız, ünitelerimizin açılış kapanış saatleri, otel yönetimimiz kısaca genel tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz.
Lütfen ihtiyaç duyduğunuz her anda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
İyi Tatiller dileriz.
Innvista Hotel Belek girdiği büyük renevasyon sonrası yeni yüzüyle, ULTRA Herşey Dahil konsepti, Yeni Su Parkı, A’la Carte Restoranları ile 2017 yılında kapılarını siz değerli misafirlerine açıyor.
INNVISTA SERVİSİ
Hizmetlerimiz
Innvista Hotel Belek
ULTRA Herşey dahil konsepti dahilinde olan hizmetlerimiz
Doktor
Sağlıklı bir tatilin son derece önemli olduğunun bilincinde olan Innvista Hotel Belek bu konuda da misafirlerinin yanında. Güler yüzlü hemşiremizle ve günün her istenildiği zamanında ulaşılabilen, deneyimli doktorumuz hizmetinizdedir
Fotoğrafçı
Tatiliniz sadece soyut anılarda kalmasın. Profesyonel bir ekiple dijital ortamda tatilinizi unutulmaz kareler içine alıyor, ilerde keşke bir daha dediğiniz anlarınızı canlandırmak adına bu anlarınızı kaliteli fotoğraflarla somutlaştırıyoruz
Market
İhtiyaçlarınızı, tesisimizden ayrılmadan, tatilinizin büyüsünden az bir süre de olsa ara vermenize gerek kalmadan Innvista Hotel Belek içerisinde keyifle ve rahatlıkla alabilirsiniz. Güler yüzlü personelimizle karşılaşacağınız mini marketimizde iyi alışverişler dileriz.
Saat & Mücevherat
Antalya’da parıldayan sadece güneş, Akdeniz ve yıldızlar değil, Fancy kuyumculuğun önünüze sereceği altın ve pırlantalar da gözlerinizi kamaştıracak, albenileriyle sizleri etkileyecektir.
Oyun Salonu
Bütün günün tatlı yorgunluğunu atmak, kafanızı biraz da eğlenceli oyunlarla oyalamak istediğinizde, sizi tam donanımlı oyun salonumuzun beklediğini düşünmeniz yeterli olacak.
Kuaför
Saçınızın ve cildinizin, keyifli tatilinizin ayrılmaz parçası olan güneşten gördüğü olumsuz etkileri yok ediyor ve saçınızı ve cildinizi daha etkileyici bir görünüme dönüştürüyoruz. Bunu yaparken hijyenden ödün vermiyor, cilt ve saç bakımınızı üstleniyoruz.
Su Sporları
Sahilimizdeki taşeron firmaların sunduğu Muz, Jetski, Su Kayağı, Rüzgâr Sörfü, Parasailing, Kano, vb su sporları ile karada geçirilen keyifli saatleri denize de taşınıyor ve sizi dopdolu bir eğlencenin içinde boğuyor.
Geriye sadece seçim yapmak kalıyor.
Internet Kafe
Innvista Hotel Belek’de geçireceğiniz tatil, sizi teknolojiden uzaklaştırmayacak. Son teknolojik bilgisayarlar ile donatılmış internet salonumuzda çocuklarınız güvenli bir ortam içerisinde bilgisayar oyunlarıyla gönüllerince eğlenecekler.
Butik
Çarşı ve Pazar gürültüsünü yaşamayasınız diye, çarşı-pazarı ayağınıza getirdik. Çarşı- pazar gezmek için tatilinize mola vermenize gerek kalmayacak. Aradığınız, ihtiyacınız olan her şeyi butiğimizde bulabileceksiniz.
Otel iletişim

Adres : Kadriye Mah. Beşgöz Cad.
No:8-1 Serik / ANTALYA
İletişim
Telefon: +90 242 725 60 19
Faks: +90 242 725 60 18
E-posta: info@innvistahotel.com

İlgili Terimler :

YORUMLAR