Kadriye Crystal Tat Beach Golf Resort Otel Transfer

01.01.2017

322 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kadriye Crystal Tat Beach Golf Resort Otel Transfer

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA

Golf Merkezi Belek’te yer alan otelimiz Üçkum Mevkiinde konumlandırılmıştır. Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km mesafededir.

Denize sıfır olan otelimiz olağanüstü bir peyzaja sahiptir. Kum sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı ile çocuklu aileler için bir tatil cennetidir. Golf tutkunları için oluşturulmuş 27 delikli golf alanı otele sadece 800 metre uzaklıktadır. Crystal Tat Beach Resort & Spa, “Bir golfçü tatilde ne ister?” sorusuna cevaben kurulmuş bir oteldir.

Crystal Tat Beach, Beyaz Bayrak, Mavi Bayrak, Green Key ve Yeşil Yıldız sahibidir ve bünyesindeki “Kedi Evi” sayesinde PETA ve TUI tarafından özel olarak ödüllendirilmiştir.

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA LEZZET & SUNUM

Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın otelimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, “Ultimate All Inclusive” konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz geleneksel cezerye ve soğuk saray şerbeti ile başlamakta, zengin yemek ve içki çeşitleriyle 24 saat boyunca devam etmektedir. A’ la Carte restoranlarımız rezervasyonlu olup, konaklama süresince bir sefer için ücretsizdir.

Ücretli Yiyecek İçecek Servisleri: Oda servisi (24 saat ücretli), konyak, 12 ve 15 yıllık viski çeşitleri, özel-lüks yerel ve ithal şaraplar, enerji içecekleri.

CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA KALİTE & KONFOR

Tüm odalarda; merkezi klima sistemi, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde tüm odalarda parke, balkon, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi bulunmaktadır. Banyolarda duş, telefon ve fön mevcut olup, elektrik 220 volttur.

Standart Odalar
425 adettir. Odalarımız 23 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 3’tür ve 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur.

Ranzalı Standart Odalar: Toplam 34 adettir. Odalarımızın 28 adedi 28 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 5’tir ve 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur. 6 adedi ise 23 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür ve 1 yatak odası ile 1 banyodan oluşur.

Bedensel Engelli Misafirlerimiz İçin: Otelimizde bedensel engelli misafirlerimiz için özel olarak ayrılmış 6 adet oda bulunmaktadır. Odalarımız standart odaların tüm özelliklerine sahip olmakla birlikte banyoları engelli misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

*Standart odalar için maksimum konaklama kapasitesi 2+1’dir. Misafirlerimizin talebi doğrultusunda 2+2 konaklama hizmeti sağlanabilmektedir ancak yalnızca ek bebek yatağı temin edilebilmekte, ek yatak verilememektedir. Bu şekilde konaklamak isteyen misafirlerimiz şartı kabul etmiş sayılır.

Minibar
Makyaj Aynası
Uydu TV
Kasa
Kablosuz İnternet Bağlantısı
Housekeeping
Manyetik Kapı
Uyandırma Servisi
Telefon
İklimlendirme
Yangın İhbar Sistemi
Saç Kurutma
4207 sayılı yasaya istinaden odalarımızda sigara içilmemektedir.

ile Odaları
44 adettir. Odalarımız 31 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 4’tür, 2 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

Ranzalı Aile Odaları: 2 adettir. Odalarımız 31 m2 ölçüsündedir, maksimum kişi kapasitesi 6’dır, 2 yatak odası ile 1 banyodan oluşur ve standart odaların tüm özelliklerine sahiptir.

Minibar
Makyaj Aynası
Uydu TV
Kasa
Kablosuz İnternet Bağlantısı
Housekeeping
Manyetik Kapı
Uyandırma Servisi
Telefon
İklimlendirme
Yangın İhbar Sistemi
Saç Kurutma
4207 sayılı yasaya istinaden odalarımızda sigara içilmemektedir.
Otel iletişim

Adres :Kadriye Üçkum Tepesi, Belek, Antalya – TR

Telefon : 0242 710 26 00
Rezervasyon Hattı 444 0 558 / 0242 322 00 00

Fax : 0242 710 26 00

info.tatbeach@crystalhotels.com.tr
web : www.crystalhotels.com.tr

İlgili Terimler :

YORUMLAR