Belek Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel Transfer

22.12.2016

438 Kişi Okumuş

0 Yorum

Belek Regnum Carya Golf & SPA Resort Otel Transfer 

Regnum Carya’ya hoş geldiniz
Belek Antalya herşey dahil lüks otelimizin tadını çıkarın
Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir. Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan herşey dahil 5-yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar. 62 metrekarelik geniş standart odalardan 3500 metrekarelik Crown Villa’ya kadar, bizimle kaldığınız süre boyunca her zaman en yüksek konforu tadacak ve harika hatıralar oluşturacaksınız.

Türkiye’deki en iyi 5-yıldızlı tesise yakışır bir deneyimin sözünü veren Regnum Golf & Spa, konuklarına yaz-kış açık havada yüzme, spor dolu bir tatil yapma, Akdeniz’in ve el değmemiş çam ormanlarının mükemmel manzarasının tadını çıkarma ve 6 ayrı à la carte restoran ve bir ana restoran ile dünya mutfağının en özel tatlarının tadına bakma olanağı sağlıyor. Mısır’dan ithal edilmiş beyaz kumlu özel bir plajda güneşlenmek isteyen konuklara huzur dolu anlar vaa sağlarken, Regnum Carya, su sporları iskelesi ve ormanın içlerine kadar uzanan Macera Parkı ile, heyecan peşinde koşanlar için de harika olanaklar sağlıyor. 4800 metrekarelik Greendoor Spa organik ürünleri, masajları ve canlandırıcı terapileriyle ruhunuzu dinlendiriyor. Tesisteki aquapark, aile havuzu, dalga havuzu ve dinlenme havuzu ile aile tatillerinin keyfi de bir başka oluyor.

Golf severler iki ayrı sahada golf oynamaya davetliler. Gece de golf oynama imkanı sağlayan, Türkiye’nin ilk ve tek 18 delikli ışıklandırılmış golf sahası Carya Golf Kulübünü ve 27 delikli National Golf Kulübünü mutlaka deneyin. FİFA standartlarında tasarlanmış 3 adet futbol sahasıyla, Regnum Carya Golf & Spa Resort profesyonel futbol takımlarının eğitim kampları için de olanaklar sunuyor.

Kasım 2015’de G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapan lüks tesisimizde, birinci sınıf, 7500 metrekarelik ve özel girişli kongre merkezi, 2100 metrekarelik sütunsuz balo salonu ve bol gün ışığı alan, 13 toplantı salonu bulunmaktadır.

Regnum Carya Golf & Spa Resort, Öztürk Şirketler Grubu üyesi Carya Turizm Yatırımları A.Ş. tarafından işletilmektedir ve Avrupa’nın LEED Altın Sertifikalı ilk golf otelidir.

Otel İletişim 

Adres : Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi, Belek-Antalya
Telefon : +90 (242) 710 34 34  &   444 64 23 (Rezervasyon)
Fax : +90 (242) 710 34 00
E-posta : info@regnumhotels.com

Belek otel transfer

Belek shuttle

Belek Antalya havalimanı transfer

Antalya otogar Belek transfer

Belek airport transfer

Transfer Belek hizmetleri için 7/24 çağrı hattımızı arayınız

 

0242 340 59 89 & 0506 1800 102

info@transferakdeniz.com

transferakdeniz@gmail.com

YORUMLAR